Оренда конференц-залу

gallery/felix-mooneeram-222805-unsplash

Конференц-залиобладнано за останнім словом техніки. Система кондиціонування і примусової приточно-витяжної вентиляції через сучасні фільтраційні системи дозволяють відвідувачам концентруватися на заході, а не на очікуванні чергової перерви, щоб "збігати на вулицю - подихати свіжим повітрям".

Опис оснащеності конференц-залу

  Ми доклали максимум зусиль і фантазії, для того, щоб створити технічно сучасну, по домашньому затишну, теплу з чистим повітрям аудиторію зі спрятливою для навчання атмосферою, яка можуть розмістити до 40 учасників заходу.

  У конференц-залі, який знаходиться на цокольному поверсі нашего будинку, знаходится:

  - Аудиторія місткістю до 40 осіб, відповідно 40 м'яких стільців і 6 столів (по 3 людини за кожен);

  - Зручні 2 санвузли;

  - Кафе (зона для кава-брейків) місткістю 16 человік;

  - Гардероб, де можуть роздягтися 40 осіб.

  Приміщення оснащено кліматичним устаткуванням, приточно-витяжною вентиляцією з очищенням і, при необхідності, підігрівом повітря, двома кондиціонерами, теплою підлогою, вісьмома групами освітлення, механічними системами затемнення приміщення, великою магнітно-маркерною дошкою, електро-механічним екраном, мультимедійним проектором, ресивером звукового супроводу, акустичними системами виробництва США, стільцями підвищеної комфортності, кафедрою і столом для спікера.

  У залі використовується меблі "трансформер", створені за нашими кресленнями і дизайном, які дозволяють за короткий проміжок часу змінити локацію розсадження учасників заходу. Вишуканий дизайн в діловому стилі. Якісні та екологічно чисті матеріали були використані при проведенні ремонтних робіт в приміщенні.

   Конференц-зал обладнано швидкісним WiFi. 

   Все це, для Вас! Для Вашого комфорту і здоров'я!

  Все вище перераховане, допоможе створити незабутні враження не тільки від харизми спікерів, можливості реалізації всіляких сценаріїв заходу, але і від нашої привітності, вміння домовлятися з кожним клієнтом, підлаштовуватися під його концепцію та побажання.

Розцінки на оренду конференц-залу

  Вартість оренди конференц-залів має плаваючу систему розцінок: чим раніше ви забронюєте і внесете передоплату - тим дешевше вам обійдеться вартість оренди залу. Якщо ви замовите зал на 4 години, - собівартість кожної години оренди обійдеться дорожче, ніж ви забронюєте хол на кілька днів. Вартість оренди приміщень в неробочий час дорожче ніж в робочі дні.

  Використання зони кава-брейку, мультимедійного обладнання збільшать загальну вартість оренди. Фліпчарт, магнітно-маркерна дошка, маркери, кліматичне обладнання, WiFi включені в базову вартість оренди конференц-залу. Базова вартість оренди конференц-залу становить 600 грн. в годину.

  Щоб отримати більш вигідну ціну на оренду конференц-залу не забувайте в формі бронювання вказувати наявний у вас промокод на знижку, номер телефону / e-mail, за яким ви зареєстровані в нашій програмі лояльності. Або ж намагайтеся здійснювати бронювання за 10 і більше діб до заходу і отримуйте максимальну знижку за системою знижок раннього бронювання. Детальніше про програму лояльності і знижки - на сторінці Акції.